Naše služby


Výroba / Montáž

Přirozeností pro nás je realizace polepů výloh, interiérů obchodů,
kanceláří i obchodních center. Provádíme profesionální polepy vozů.
Práce provádíme po celé ČR. Disponujeme vlastním teamem profesionálních
montážníků. Montáž pro nás není jen práce, ale i radost.
Naše specializace je i na výrobu světelných nápisů,
plastických log, frézování do různých tvarů.

Tiskové služby

Tiskové služby jsou jednou z hlavních částí naší činnosti. Věříme totiž tomu, že nestačí přijít jen s kreativní myšlenkou, pokud bychom ji nedokázali dobře dotáhnout do praktického využití.
Tiskneme na velkoformátových strojích značky ROLAND. Naše výroba se zaměřuje na samolepky, bannery, roll-upy, tapety, billboardy, plakáty, postery, city lighty a další. Veškeré tisky je možné laminovat.

Grafické práce

Naše grafické a design studio vytvoří vše, co si jen budete přát, od corporate identity vaší společnosti až po design vizitek.
Přesto nejsme stejní, jako klasická grafická studia. Dlouhodobé zkušenosti s produkcí a instalacemi v různých podmínkách a prostředích znamenají, že si vždy dovedeme představit, jak celkově danou věc realizovat. Nevymyslíme tedy něco, co vypadá dobře jen na papíře nebo monitoru. Zohledníme to, kdo se bude na dané výstupy dívat, z jaké dálky a v jaké rychlosti. Prostě děláme věci tak, aby fungovaly minimálně na 100%.          

Digitální tisk

Vytiskneme Vám vše, na co si jen vzpomenete: vizitky, letáky, hlavičkové papíry, obálky, svatební oznámení, pf, brožury, katalogy a mnohé další propagační materiály.
Spustili jsme on-line kalkulaci digitálního tisku na portálu www.estiloprint.cz
Proc tisknout s námi přes estiloprint.cz?
Cenu si jednoduše spočítáte během 1 minuty. 93% zakázek expedujeme do 24 hodin od objednání, přičemž aktuální stav zakázek vidíte vždy on-line. Všechny zakázky máte archivované na svém profilu pro opětovné použití. Tiskneme na moderních strojích s vysokou kvalitou tisku.

Kdo jsme a jak pracujeme


ESTILO DESIGN je dynamická reklamní a produkční firma. Každý den žijeme grafickým designem, marketingem a realizací tiskových služeb včetně polepů a montáží. Naším klientům, velkým i malým, nabízíme vyváženou kombinaci kreativity, marketingu a reklamy. Naší snahou je nabízet služby profesionálně, zaujmout kreativními návrhy, úspěšnou marketingovou strategií a rychlým dodáním zakázek.

Naší hlavní činností je reklamní výroba a produkce, které se úspěšně věnujeme více než 16 let. Specializujeme se na velkoformátový tisk, grafické a designové práce. Denním chlebem pro nás je realizace polepů výloh, interiérů, aut, MHD atd. Zaměřujeme se také na zakázky na míru a atypické úkoly, které jsou technologicky náročné. Každé takové zadání je pro nás novou výzvou a na 100% se jí věnujeme, protože věříme, že osobní přístup ke každé zakázce je úspěchem dobré reklamy.

Nasloucháme
Na začátku i v průběhu nás vždy zajímá váš názor, cíl, možnosti a měřítka úspěchu projektu, o kterém se bavíme. Nasloucháme, ale přesto se nebojíme doporučit změnu, která zdokonalí výsledek.

Zadání řešíme individuálně
Nebudeme vám něco nutit, protože „Takhle to prostě děláme“. Vždy hledáme optimální, vyvážené řešení v rovině kreativy, ceny, materiálů,… Když o to budete stát, nabídneme a vysvětlíme možné alternativy.

Jsme s vámi od začátku do konce
Nikdy vás nenecháme na holičkách. Jsme s vámi od počátečního konceptu, přes produkci až po finální implementaci. Neskončili jsme, dokud vše není tak, jak má být.

Co je důležité pro vás, to platí i pro nás
Rozpočet, harmonogram, kvalita a komunikace. Když se na něčem domluvíme, tak to platí.

Václav

Václav

Produkce

Tomáš

Tomáš

Produkce

Patrik

Patrik

výroba & TISK

Karolína

Karolína

GRAFIK & TISK

Filip

Filip

tisk

Michal

Michal

výroba & montaž

Pavel

Pavel

výroba & montaž

Matěj

Matěj

výroba & montaž

Lenka

Lenka

Účetní & office

Adriena

Adriena

GRAFIK & DTP